Rudnická Rokle & SMX Racing team Rudník

Vranov a Trutnov - 4.6.2016

V sobotu se naši jezdci účastnili dvou závodů. Ve Vranově u Brna se konal pátý závod seriálu Motolevel MX Cup a v Trutnově čtvrtý závod seriálu Nova Motocross Cup. Z Vranova u Brna si druhá místa odvezli dva naši jezdci, zatímco v Trutnově na stupně vítězů nedosáhl žádný ze tří jezdců.

Na krásné trati ve Vranově u Brna v kategorii MX1 Hobby obsadil #8 Tomáš Linek v jednotlivých jízdách druhé a třetí místo a v seriálu je celkově na druhé pozici se ztrátou 98 bodů na prvního. Kdyby Tomáš z rodinných důvodů nevynechal závod v Benátkách u Litomyšle, určitě by bojoval o celkové prvenství. V kategorii MX2 Hobby si i přes hrozivý pád a následné odřeniny z kvalifikace vyjel #62 Tomáš Nývlt v obou jízdách druhá místa a stále je na vedoucí pozici tohoto seriálu s náskokem 64 bodů. Výsledky všech závodů tohoto podniku najdete na serveru Motolevel MX Cup.

Na velmi dobře připravené trati v Trutnově se v kategorii Hobby 33 - 42 let umístil na 8. příčce #9 Marek Nývlt, který první rozjížďku dojel na prázdné zadní pneumatice. V celkovém bodování tohoto seriálu zůstává na 5. místě. Na 21. místě dojel #206 Pavel Plachta, který v první jízdě také prorazil zadní pneumatiku a z druhé jízdy po nebezpečné kolizi na trati odstoupil. V kategorii Hobby 43 - 54 let dojel na 19. místě #38 Robert Kadlec. Výsledky všech závodů tohoto podniku najdete na serveru Nova Motocross Cup.