Rudnická Rokle & SMX Racing team Rudník

Rudník - 20.4.2014

SMX Racing team se zúčastnil prvního závodu SMS Pardubice konaném 20.4.2014 v Rudníku. Na tuto přírodní trasu se sjelo hodně jezdců, jak z východočeského kraje, tak i z okolních středisek. Počasí vyšlo, trochu se prášilo, ale to nic nezměnilo na hodnosti závodu. Jezdci teamu se neztratili na trati, ani v okolí, vytvořili s fanclubem SMX Sava-sláva-Mitas velkou atmosféru.

V nejsilnější kategorii MX OPEN se Jan Povolný s Kawasaki 250 ccm propracoval na 15. místo, což bylo super. Ve veteránech Martin Runkas skončil na druhém místě, vždy vedl, ale ve druhé jízdě došla síla a dojel na třetím místě, Robert Kadlec, ten ve veteránech odvedl skvělou práci.

Ve třídě MX2 se Jan Wiesner prosadil do desítky, což bylo také super. A v nejpočetnější kategorii Hobby Open, po kvalitním výkonu v první jízdě 1. místo a 3. místem ve druhé jízdě celkově druhý skončil Tomáš Linek, 5. místo Petr Matěna a na 8.místě Michal Plíhal. SMX Racing team se prostě neztratil. Příští závod se koná v sobotu Nova Cup Opatov a v neděli SMS v Nové Pace. Poděkování patří pořadatelům, partnerům, mechanikům teamu a doprovodnému fanclubu SMX Sava-sláva-Mitas. Děkujem.