Rudnická Rokle & SMX Racing team Rudník

V Rudnické rokli se pořádal III. ročník motokrosového závodu O PUTOVNÍ POHÁR RUDNICKÉ ROKLE. Celou akci slavnostně zahájila a první hlavní závod odstartovala Náměstkyně Ministerstva pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová.

Číst dál

Zveme všechny jezdce, příznivce motokrosu a širokou veřejnost na III. ročník motokrosového závodu „O PUTOVNÍ POHÁR RUDNICKÉ ROKLE“ a Krajský přebor SMS Pardubice, které se konají 29.7. a 30.7.2017. Účast potvrdili esa Českého a Evropského motokrosu.

Číst dál

Zatím posledním odjetým závodem v tomto měsíci, bylo MMČR BUKSA/ADOS MOTOCROSS v Petrovicích u Karviné. Na tomto podniku jsme měli jediného zástupce a tím nebyl nikdo jiný, než Pavel DVOŘÁČEK. Pavel nejel do Petrovic s žádnými ambicemi.

Číst dál

Dalším podnikem v měsíci červenci, bylo MMČR motokrosu juniorů. Přes prvotní zprávu, že závody pořadatel neuskuteční, se závody v Nové Pace pořádaly. Pořadatel své stanovisko přehodnotil a ukázalo se, že rozhodnutí bylo správné. Jediným negativem byla nízká účast jezdců.

Číst dál

Výsledky závodníků SMX Racing team Rudník v první polovině července. Hned první a druhý den prázdnin se v Libereckém Vestci konaly další dva podniky MISTROVSTVÍ ČR CROSS COUNTRY OPEN 2017, které pořádal místní KOVOM RACING TEAM LIBEREC.

Číst dál

Výsledky SMX Racing teamu Rudník ze závodů Mistrovství České republiky v cross country OPEN 2017 v Rudnické rokli. Rudničtí pořadatelé vytvořili nový celorepublikový rekord v historii CAMS, protože do Rudnické rokle přijelo závodit 290 jezdců.

Číst dál

V sobotu 3. června se odjel v Žambereckém kotli čtvrtý závod seriálu Nova Motocross Cup. SMX Racing team Rudník reprezentovalo hned sedm jezdců napříč věkovými kategoriemi. Na stupně vítězů však vystoupil pouze jediný z nich.

Číst dál

Enduráci, krosáci a příznivci moto sportu. Rok se sešel s rokem a máme tu zase červen. Již se stalo tradicí, že v červnu obec Rudník hostí MČR v Cross Country Open. V letošním roce se toto Mistrovství uskuteční dne 10. – 11. června. Pořadatel SMX racing team Rudník vás všechny zve na víkend plný adrenalinu, zábavy a překvapení.

Číst dál

Prezentací bylo dost a teď budeme zase závodit. Dlužím vám report z dvou minulých víkendů. Tomáš Linek (Bobr) se zúčastnil motokrosových závodů ve Vranově u Brna (Meteorit Cup) a naši jezdci také bojovali o první letošní body prvním podniku Nova Motocross Cup v Opatově.

Číst dál

V sobotu 22. 4. 2017 zástupci Rudnického motokrosu měli tu čest prezentovat Rudnickou rokli a SMX racing team Rudník v rámci historicky první akce „Den otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj“.

Číst dál

Motokrosová sezóna se rozjela na plný pecky. O tomto víkendu se jezdci SMX racing teamu Rudník Dominik Dytrt, Tomáš Nývlt, Michal Plíhal a Tomáš Fajgl zúčastnili prvního podniku SMS Pardubice v Třemošnici. Jarda Vopršal závodil v Benátkách nad Jizerou na prvním závodě Motocross Cup.

Číst dál

Úspěšný start jezdců SMX racing teamu Rudník do letošní sezóny. Pomalu skončila zima a kluci se ze sněhových tratí motoskijöringu přeorientovali na jim přirozenější hliněný povrch. O víkendu vyrazila početná skupina jezdců a fanoušků našeho týmu do Ostravy na první závody MČR v Cross Country Open. Jako jediný zástupce motokrosu Tomáš Linek jel ještě o kus dál.

Číst dál

Jezdcům SMX Racing teamu Rudník právě začíná nová sezóna. Podívejte se na podrobný přehled, ve kterých seriálech a závodech bude možné spatřit naše jezdce. V tomto roce 2017 bude reprezentovat náš tým celkem 22 jezdců. Někteří naši jezdci se zúčastní mistrovských seriálů jako je

Číst dál

Výsledky jezdců SMX racing teamu Rudník v roce 2016 - 2017. V sezóně 2016 se našich 15 jezdců zúčastnilo mnoha závodů a dosáhly hodně dalších individuálních úspěchů. Více informací najdete v tomto článku.

Číst dál