Rudnická Rokle & SMX Racing team Rudník

Dalečín a Úpice - 1. a 2.10.2016

Tento víkend se konaly hned dva seriály závodů. V Dalečíně to byl osmý poslední závod seriálu Motolevel MX Cupu a v Úpici pátý a také poslední závod seriálu CAMS Cross Country. Všichni čtyři jezdci SMX Racing teamu Rudník, kteří se zúčastnili, skončili na stupních vítězů a tři z nich se ještě navíc stali celkovými vítězi své kategorie.

V Dalečíně v kategorii MX1 Hobby obsadil celkové 1. místo #8 Tomáš Linek. Díky suverénnímu vítězství v obou jízdách si Tomáš zkušeně pohlídal vedoucí pozici v seriálu a s náskokem 39 bodů se stal celkovým vítězem Motolevel MX Cupu. V kategorii MX2 Hobby skončil na celkovém 3. místě #62 Tomáš Nývlt. V jednotlivých jízdách dojel druhý a třetí a s náskokem 67 bodů se tak stal celkovým vítězem seriálu této kategorie.

Další podnik, kterého se zúčastnili tři jezdci SMX Racing teamu Rudník, byl dvoudenní závod seriálu CAMS Cross Country v Úpici. V kategorii CAMS E1 skončil v sobotu třetí a v neděli druhý #769 Radim Nossek. Radim v tomto seriálu skončil na celkovém 2. místě. Jeho týmový kolega #796 Pavel Šmahel skončil ve stejné kategorii v sobotu i v neděli na prvním místě a zvítězil tak i v celém seriálu. Oba tito jezdci spolu vyhráli ještě závod dvojic v kategorii Hobby. V závodě O pohár města Úpice v kategorii Hobby zvítězil s velkým náskokem #62 Tomáš Nývlt.